Loading
 
NOGOMET

ARMENIJA - 1.LIGA

RezultatTip
90621.04. 15:00SHIRAK-ARARAT4:11
NOGOMET

AUSTRALIJA - NPL - QUEENSLAND

RezultatTip
119821.04. 11:00MAGPIES C.Utd.-REDLANDS5:31
119921.04. 11:00MORETON BAY-GOLD COAST C.4:11
120021.04. 10:00QUEENSLAND LIONS-CAIRNS3:01
120221.04. 11:00WESTERN PRIDE-BRISBANE R.6:11
NOGOMET

AUSTRALIJA - NPL - SOUTH

RezultatTip
120821.04. 12:00CAMPBELLTOWN-ADELAID COMETS0:0x
NOGOMET

AUSTRALIJA - NPL - VICTORIA

RezultatTip
118621.04. 11:00DANDENONG TH.-BULLEEN L.2:11
118721.04. 11:00HUME CITY-S.MELBOURNE0:12
NOGOMET

AUSTRALIJA - NPL - WESTERN

RezultatTip
119421.04. 12:30JOONDALUP Utd.-ECU JOONDALUP1:32
NOGOMET

AUSTRIJA - 1.LIGA

RezultatTip
60221.04. 16:00WOLFSBERGER-STURM2:11
NOGOMET

AZERBAJDŽAN 1. LIGA

RezultatTip
121121.04. 14:00INTER BAKU-ZIRA2:11
NOGOMET

BIH - 1.LIGA ZA OSTANAK

RezultatTip
44221.04. 17:00VITEZ-MLADOST DK1:22
NOGOMET

BIH - 1.LIGA ZA PRVAKA

RezultatTip
43821.04. 17:00FK KRUPA-ŽELJEZNIČAR2:01
43921.04. 16:30RADNIK Blj.-ZRINJSKI1:22
NOGOMET

BJELORUSIJA - 1.LIGA

RezultatTip
78621.04. 13:00LUCH MINSK-FC SLUTSK0:32
78721.04. 15:00DIN.MINSK-GOMEL2:11
78821.04. 17:00TORPEDO Z.-FC MINSK2:11
NOGOMET

BUGARSKA -1.LIGA ZA PRVAKA

RezultatTip
72821.04. 14:00LEVSKI-VEREYA2:01
72921.04. 16:30BOTEV PL.-LUDOGORETS2:42
NOGOMET

CRNA GORA - 1.LIGA

RezultatTip
48921.04. 16:30GRBALJ-DEČIĆ1:1x
49021.04. 16:30ISKRA DAN.-SUTJESKA0:12
49121.04. 17:00MLADOST P.-BUDUĆNOST P.1:1x
49221.04. 16:30PETROVAC-RUDAR PLJ.2:01
49321.04. 16:30ZETA-KOM0:22
NOGOMET

DANSKA - 1.LIGA - ZA PRVAKA

RezultatTip
80821.04. 16:00FC KOPENHAGEN-HORSENS4:11
NOGOMET

DANSKA - 3.LIGA - ZA OSTANAK

RezultatTip
81921.04. 14:00NAESBY BK-ODDER IGF3:3x
2219021.04. 13:00B93 KOPENHAGEN-HIK1:32
2219121.04. 14:00ARHUS FREMAD-BRONSHOJ BK2:11
2219221.04. 14:00IF LYSENG-GREVE0:0x
2219321.04. 15:00HILLEROD-DALUM6:01
NOGOMET

DANSKA - 3.LIGA - ZA PRVAKA

RezultatTip
2219421.04. 13:00KOLDING IF-KJELLERUP1:1x
2219521.04. 14:00MIDDELFART-NAESTVED1:22
2219621.04. 15:00FREM-SYDVEST2:01
2219721.04. 15:00SKOVSHOVED-JAMMERBUGT2:32
NOGOMET

ENGLESKA - 1.LIGA

RezultatTip
21121.04. 16:00WATFORD-CRYSTAL P.0:0x
21521.04. 13:30W.B.A.-LIVERPOOL2:2x
NOGOMET

ENGLESKA - 2.LIGA

RezultatTip
21721.04. 16:00BIRMINGHAM-SHEFFIELD Utd.2:11
21821.04. 16:00BOLTON-WOLVES0:42
21921.04. 16:00BRENTFORD-Q.P.R.2:11
22021.04. 16:00BRISTOL C.-HULL5:5x
22121.04. 16:00DERBY-MIDDLESBROUGH1:22
22221.04. 16:00IPSWICH-ASTON VILLA0:42
22321.04. 16:00LEEDS-BARNSLEY2:11
22421.04. 16:00PRESTON-NORWICH0:0x
22521.04. 16:00SHEFFIELD Wed.-READING3:01
22621.04. 16:00SUNDERLAND-BURTON1:22
NOGOMET

ENGLESKA - 3.LIGA

RezultatTip
23521.04. 16:00DONCASTER-OXFORD0:12
23621.04. 16:00FLEETWOOD-WIGAN0:42
23721.04. 16:00GILLINGHAM-BLACKPOOL0:32
23821.04. 16:00NORTHAMPTON-PLYMOUTH2:01
23921.04. 16:00PORTSMOUTH-CHARLTON0:12
24021.04. 16:00ROCHDALE-BRADFORD1:1x
24121.04. 16:00ROTHERHAM-BRISTOL R.2:01
24221.04. 16:00SCUNTHORPE-WALSALL1:01
24321.04. 16:00SHREWSBURY-BURY1:1x
24421.04. 16:00SOUTHEND-MILTON4:01
24521.04. 16:00WIMBLEDON-OLDHAM2:2x
NOGOMET

ENGLESKA - 4.LIGA

RezultatTip
25021.04. 16:00BARNET-NEWPORT2:01
25121.04. 16:00CAMBRIDGE-CHELTENHAM4:31
25221.04. 16:00CARLISLE-LUTON1:1x
25321.04. 16:00CREWE-MORECAMBE1:01
25521.04. 16:00EXETER-CRAWLEY2:2x
25721.04. 16:00FOREST GREEN-CHESTERFIELD4:11
25921.04. 16:00LINCOLN-COLCHESTER2:11
26121.04. 16:00MANSFIELD-PORT VALE1:1x
26321.04. 16:00NOTTS COUNTY-YEOVIL4:11
26521.04. 16:00SWINDON-GRIMSBY0:12
26721.04. 16:00WYCOMBE-ACCRINGTON0:42
NOGOMET

ENGLESKA - KONFERENCIJA

RezultatTip
27521.04. 16:00AFC FYLDE-SOLIHULL1:1x
27621.04. 16:00ALDERSHOT-BARROW1:1x
27721.04. 16:00BROMLEY-BOREHAM W.3:21
27821.04. 16:00CHESTER-MAIDSTONE Utd.1:32
27921.04. 16:00DAG&RED-MAIDENHEAD Utd.1:01
28021.04. 16:00DOVER-GATESHEAD3:21
28121.04. 13:30EASTLEIGH-MACCLESFIELD0:22
28221.04. 16:00EBBSFLEET Utd.-SUTTON Utd.0:12
28321.04. 16:00GUISELEY-WOKING1:22
28421.04. 16:00HALIFAX-TRANMERE0:22
28521.04. 16:00HARTLEPOOL-TORQUAY1:1x
28621.04. 16:00LEYTON-WREXHAM1:01
NOGOMET

ENGLESKA - KONFERENCIJA - JUG

RezultatTip
31721.04. 16:00CHELMSFORD-HAVANT&W.0:22
31821.04. 16:00CONCORD R.-POOLE0:12
31921.04. 16:00DARTFORD-BATH2:01
32021.04. 16:00GLOUCESTER-EAST THURROCK3:11
32121.04. 16:00HEMEL HEMPSTEAD-EASTBOURNE3:01
32221.04. 16:00HUNGERFORD-WHITEHAWK0:12
32321.04. 16:00OXFORD-BOGNOR4:01
32421.04. 16:00ST.ALBANS-HAMPTON&RICHMOND1:32
32521.04. 16:00TRURO CITY-BRAINTREE1:22
32621.04. 16:00WEALDSTONE-CHIPPENHAM4:4x
32721.04. 16:00WELLING-WESTON S.M.3:11
NOGOMET

ENGLESKA - KONFERENCIJA - SJEVER

RezultatTip
29921.04. 16:00ALFRETON-FC UTD OF MANCH.1:01
30021.04. 16:00BLYTH-STOCKPORT0:12
30121.04. 16:00BRADFORD P.A.-HARROGATE3:11
30221.04. 16:00CURZON ASHTON-SPENNYMOOR1:01
30321.04. 16:00DARLINGTON-NUNEATON0:0x
30421.04. 16:00NORTH FERRIBY-KIDDERMINSTER1:32
30521.04. 16:00SALFORD-BOSTON1:22
30621.04. 16:00SOUTHPORT-BRACKLEY0:12
30721.04. 16:00TAMWORTH-CHORLEY3:42
30821.04. 16:00TELFORD-GAINSBOROUGH3:21
30921.04. 16:00YORK-LEAMINGTON2:2x
NOGOMET

ESTONIJA - 1. LIGA

RezultatTip
88121.04. 12:00T.VILJANDI-FLORA0:62
88221.04. 12:00KURESSAARE-NOMME K.0:32
88321.04. 15:00TRANS NARVA-TALL.KALEV2:2x
NOGOMET

FINSKA - 1.LIGA

RezultatTip
86721.04. 15:00HJK HELSINKI-KUPS1:22
86821.04. 15:00INTER TURKU-TPS TURKU1:22
86921.04. 15:00LAHTI-ILVES2:01
87021.04. 15:00SJK-HONKA2:01
NOGOMET

FRANCUSKA - 1.LIGA

RezultatTip
41121.04. 17:00MARSEILLE-LILLE5:11
NOGOMET

FRANCUSKA - 2.LIGA

RezultatTip
42421.04. 15:00NANCY-AUXERRE2:11
NOGOMET

FRANCUSKA - 3.LIGA

RezultatTip
43521.04. 15:00BEZIERS-LAVAL5:11
NOGOMET

GRČKA - 2.LIGA

RezultatTip
66621.04. 16:00KISSAMIKOS-OFI KRETA1:1x
NOGOMET

HRVATSKA - 2.LIGA

RezultatTip
46021.04. 17:00VARAŽDIN-DUGOPOLJE2:01
NOGOMET

INDONEZIJA 1. LIGA

RezultatTip
124421.04. 10:30MADURA-AREMA3:21
124521.04. 13:30PERSIB BAND.-PUSA.BORNEO3:11
124621.04. 13:30PSM MAKASSAR-PS TNI4:31
NOGOMET

ITALIJA - 1.LIGA

RezultatTip
14821.04. 15:00SPAL-ROMA0:32
NOGOMET

ITALIJA - 2.LIGA

RezultatTip
16821.04. 15:00BRESCIA-CESENA0:0x
16921.04. 15:00CREMONESE-ASCOLI1:22
17021.04. 15:00FOGGIA-BARI1:1x
17221.04. 15:00NOVARA-VENEZIA1:32
17321.04. 15:00PALERMO-AVELLINO3:01
17421.04. 15:00PARMA-CARPI2:11
17721.04. 15:00SALERNITANA-CITTADELLA1:32
17821.04. 15:00VIRTUS E.-PRO VERCELLI3:21
NOGOMET

ITALIJA - 3.LIGA - GRUPA A

RezultatTip
18021.04. 14:30ARZACHENA-LIVORNO2:32
18121.04. 14:30GAVORRANO-ALESSANDRIA0:12
18221.04. 14:30LUCCHESE-OLBIA3:01
18321.04. 14:30ROBUR SIENA-CUNEO1:01
NOGOMET

IZRAEL - 1.LIGA - ZA OSTANAK

RezultatTip
77921.04. 16:45IRONI K. SHMONA-BNEI SAKHNIN2:01
NOGOMET

JAPAN - 1.LIGA

RezultatTip
92121.04. 12:00GAMBA O.-CEREZO O.1:01
NOGOMET

JAPAN - 2.LIGA

RezultatTip
92521.04. 11:00EHIME-KOFU0:0x
92621.04. 12:00OKAYAMA-GIFU0:0x
NOGOMET

KINA - 1.LIGA

RezultatTip
94721.04. 13:35GUANGZHOU R&F-SHANDONG L.2:42
94821.04. 13:35GUIZHOU Z.-CHANGCHUN Y.2:52
NOGOMET

KINA - 2.LIGA

RezultatTip
96121.04. 13:30N.M.ZHONGYOU-DALIAN TRA.1:22
NOGOMET

MAROKO -1.LIGA

RezultatTip
114321.04. 17:00CHABAB A. KHENIFRA-OL.SAFI2:01
NOGOMET

MAĐARSKA - 1.LIGA

RezultatTip
71121.04. 17:00VASAS-MEZOKOVESD0:0x
NOGOMET

NJEMAČKA - 1. LIGA

RezultatTip
3221.04. 15:30E.FRANKFURT-HERTHA0:32
3321.04. 15:30HANNOVER-BAYERN M.0:32
3421.04. 15:30HSV-FREIBURG1:01
3521.04. 15:30RB LEIPZIG-HOFFENHEIM2:52
3621.04. 15:30STUTTGART-WERDER2:01
NOGOMET

NJEMAČKA - 2. LIGA

RezultatTip
4221.04. 13:00REGENSBURG-ST.PAULI3:11
4321.04. 13:00SANDHAUSEN-DARMSTADT1:1x
4421.04. 13:00UNION BERLIN-HEIDENHEIM1:1x
NOGOMET

NJEMAČKA - 3.LIGA

RezultatTip
5221.04. 14:00ERFURT-SONNENHOF0:62
5321.04. 14:00HANSA R.-WEHEN2:01
5421.04. 14:00K.WURZBURG-CHEMNITZER0:0x
5521.04. 14:00MAGDEBURG-FORT.KOLN2:01
5621.04. 14:00PADERBORN-UNTERHACHING3:01
5721.04. 14:00WERDER II-CZ JENA2:42
NOGOMET

NJEMAČKA - 4.LIGA - BAVARIA

RezultatTip
13021.04. 14:00BURGHAUSEN-MEMMINGEN2:01
13221.04. 14:00ILLERTISSEN-PIPINSRIED0:0x
13321.04. 14:00INGOLSTADT II-SCHWEINFURT2:32
13421.04. 14:00NURNBERG II-GR.FURTH II0:22
13521.04. 14:00SCHALDING HEINING-BAYERN II2:42
13621.04. 14:00SELIGENPORTEN-VFB EICHSTATT0:0x
13721.04. 14:05MUNCHEN 1860-AUGSBURG II1:1x
NOGOMET

NJEMAČKA - 4.LIGA - JUGOZAPAD

RezultatTip
6421.04. 14:00E.STADTALLENDORF-HOFFENHEIM II3:11
6521.04. 14:00FSV FRANKFURT-ELVERSBERG1:1x
6621.04. 14:00KOBLENZ-STEINBACH0:12
6721.04. 14:00MAINZ II-ROCH.VOLKLINGEN2:01
6821.04. 14:00MANNHEIM-SCHOTT MAINZ2:01
NOGOMET

NJEMAČKA - 4.LIGA - SJEVER

RezultatTip
11221.04. 13:30FLENSBURG-JEDDELOH2:01
11321.04. 14:00E.BRAUNSCHWEIG II-DROCHTERSEN1:01
11421.04. 14:00HANSA LUNEBURG-ST.PAULI II2:01
11621.04. 16:00REHDEN-EUTIN 081:1x
NOGOMET

NJEMAČKA - 4.LIGA - SJEVEROISTOK

RezultatTip
7921.04. 13:30AUERBACH-UN.FURSTENWALDE3:21
NOGOMET

NJEMAČKA - 4.LIGA - ZAPAD

RezultatTip
9521.04. 14:00KOLN II-ERNDTEBRUCK2:01
9721.04. 14:00WATTENSCHEID-RODINGHAUSEN7:11
9821.04. 14:00WESTF. RHYNERN-VERL0:32
9921.04. 14:00WIEDENBRUCK-M'GLADBACH II0:12
10021.04. 15:30RW ESSEN-AACHEN1:01
10121.04. 16:00WUPPERTAL-DORTMUND II1:22
NOGOMET

NORVEŠKA - 1.LIGA (ŽENE)

RezultatTip
126721.04. 15:00A.BJORNAR-SANDVIKEN1:22
126921.04. 15:00LSK KVINNER-STABAEK1:01
127021.04. 13:00TRONDHEIMS-ROA1:01
NOGOMET

NORVEŠKA - 3.LIGA - SKUPINA 1

RezultatTip
2236421.04. 16:00ELVERUM-BAERUM2:01
2236521.04. 16:00MOSS-FREDRIKSTAD0:22
NOGOMET

POLJSKA - 2.LIGA

RezultatTip
71621.04. 13:00OL.GRUDZIADZ-CHOJNICE0:12
72021.04. 12:30STOMIL Ols.-PUSZCZA N.2:01
NOGOMET

POLJSKA 1. LIGA - ZA OSTANAK

RezultatTip
1771521.04. 15:30PIAST GLIWICE-POGON0:0x
NOGOMET

RUSIJA - 1.LIGA

RezultatTip
75321.04. 15:30RUBIN K.-ROSTOV1:1x
NOGOMET

RUSIJA - 2.LIGA

RezultatTip
76421.04. 13:00ENISEY-TOM TOMSK3:21
76521.04. 15:00FAKEL-OLIMPIYETS4:11
76621.04. 13:00GAZOVIK O.-DIN.ST.PETERSBURG4:31
76821.04. 16:00ROTOR VOL.-LUCH ENERGIYA4:21
76921.04. 12:00SIBIR NOV.-TYUMEN0:22
77021.04. 14:00SPARTAK M. II-VOLGAR G.2:32
77221.04. 16:00ZENIT II-KRYLYA S.0:22
NOGOMET

SINGAPUR - 1.LIGA

RezultatTip
95621.04. 11:30WARRIORS FC-TAMPINES0:0x
NOGOMET

SJ. IRSKA - 1.LIGA

RezultatTip
56921.04. 16:00ARDS-BALLINAMALLARD1:1x
57021.04. 16:00CRUSADERS-CLIFTONVILE1:1x
57121.04. 16:00DUNGANNON S.-WARRENPOINT4:21
57221.04. 16:00GLENAVON-BALLYMENA Utd.0:0x
57321.04. 16:00GLENTORAN-CARRICK R.1:22
57421.04. 16:00LINFIELD-COLERAINE2:2x
NOGOMET

SLOVAČKA - 1.LIGA ZA PRVAKA

RezultatTip
70121.04. 14:45RUŽOMBEROK-TRNAVA0:0x
NOGOMET

SLOVAČKA 1. LIGA ZA OSTANAK

RezultatTip
70221.04. 17:00ZL.MORAVCE-Z.MICHALOVCE2:2x
NOGOMET

SLOVENIJA - 1.LIGA

RezultatTip
47321.04. 16:50ALUMINIJ-MARIBOR0:22
NOGOMET

SRBIJA 1.LIGA - ZA OSTANAK

RezultatTip
46321.04. 17:00JAVOR-ZEMUN1:01
NOGOMET

TURSKA - 1.LIGA

RezultatTip
63721.04. 12:30G'BIRLIGI-OSMANLI0:32
63821.04. 12:30KARABUK-BURSASPOR1:42
63921.04. 15:00TRABZON-SIVASPOR0:22
NOGOMET

TURSKA - 2.LIGA

RezultatTip
64621.04. 12:00ELAZIG-ADANA AS2:32
64721.04. 14:00BOLU-ISTANBUL3:11
64821.04. 14:00GAZIANTEPSPOR-ESKISEHIR1:42
NOGOMET

UAE - 1. LIGA

RezultatTip
123521.04. 16:00AL NASR-AL AIN0:42
123621.04. 16:00AL WAHDA-AJMAN2:32
NOGOMET

UKRAJINA - 1.LIGA ZA OSTANAK

RezultatTip
79421.04. 13:00CHERNOMORETS-OLEKSANDRIA1:32
79521.04. 13:00STAL D.-ZIRKA K.1:1x
NOGOMET

UKRAJINA - 1.LIGA ZA PRVAKA

RezultatTip
79121.04. 16:00SHAKHTAR D.-VORSKLA P.4:21
NOGOMET

WALES - LIGA ZA OSTANAK

RezultatTip
57921.04. 15:30LLANDUDNO-BARRY2:32
58021.04. 15:30NEWTOWN-PRESTATYN3:01
NOGOMET

WALES - LIGA ZA PRVAKA

RezultatTip
57721.04. 15:30CARDIFF MET.-BALA4:31
NOGOMET

ČEŠKA - 1.LIGA

RezultatTip
68421.04. 15:00S.OLOMOUC-OSTRAVA1:01
68521.04. 17:00SLOVAČKO-DUKLA PRAG2:01
NOGOMET

ČEŠKA - 2.LIGA

RezultatTip
69221.04. 10:15OLYMPIA-FRYDEK M.1:42
NOGOMET

ŠKOTSKA - 1. LIGA - ZA OSTANAK

RezultatTip
2208421.04. 16:00FC DUNDEE-ST.JOHNSTONE2:11
2208521.04. 16:00PARTICK T.-HAMILTON2:11
2208621.04. 16:00ROSS COUNTY-MOTHERWELL0:0x
NOGOMET

ŠKOTSKA - 1. LIGA - ZA PRVAKA

RezultatTip
2208221.04. 13:30HIBERNIAN-CELTIC2:11
2208321.04. 16:00KILMARNOCK-ABERDEEN0:22
NOGOMET

ŠKOTSKA - 2.LIGA

RezultatTip
53621.04. 16:00DUMBARTON-FALKIRK2:52
53721.04. 16:00INVERNESS-DUNFERMLINE2:2x
53821.04. 16:00LIVINGSTON-BRECHIN3:01
53921.04. 16:00QUEEN OF S.-DUNDEE Utd.3:01
54021.04. 16:00ST.MIRREN-MORTON2:11
NOGOMET

ŠKOTSKA - 3.LIGA

RezultatTip
54121.04. 16:00ALBION R.-EAST FIFE1:01
54321.04. 16:00ARBROATH-AIRDRIE2:01
54421.04. 16:00FORFAR-QUEENS PARK1:1x
54521.04. 16:00STRANRAER-RAITH ROVERS0:32
NOGOMET

ŠKOTSKA - 4.LIGA

RezultatTip
54721.04. 16:00ANNAN-STIRLING A.3:11
54821.04. 16:00BERWICK-COWDENBEATH1:01
54921.04. 16:00EDINBURGH-CLYDE1:32
55021.04. 16:00ELGIN-PETERHEAD0:12
55121.04. 16:00STENHOUSEMUIR-MONTROSE0:22
NOGOMET

ŠPANJOLSKA - 1. LIGA

RezultatTip
34821.04. 13:00EIBAR-GETAFE0:12
34921.04. 16:15CELTA-VALENCIA1:1x
NOGOMET

ŠPANJOLSKA - 2. LIGA

RezultatTip
35721.04. 16:00GIMNASTIC-NUMANCIA0:0x
35821.04. 16:00ZARAGOZA-ALMERIA2:11
NOGOMET

ŠPANJOLSKA - 3.LIGA SKUPINA 3

RezultatTip
38721.04. 11:30ALCOYANO-PENA DEPORTIVA3:01
NOGOMET

ŠVEDSKA - 1.LIGA

RezultatTip
84521.04. 16:00OSTERSUNDS-OREBRO0:22
NOGOMET

ŠVEDSKA - 2.LIGA

RezultatTip
85421.04. 14:00ORGRYTE-HALMSTAD2:01
85521.04. 16:00DEGERFORS-LANDSKRONA2:11
NOGOMET

ŠVEDSKA - 3.LIGA - JUG

RezultatTip
2208721.04. 14:00ATVIDABERGS-OSKARSHAMNS0:22
2208821.04. 14:00TORNS-LJUNGSKILE1:01
2208921.04. 15:00ESKILSMINNE-ODDEVOLD1:42
2209021.04. 15:00GREBBESTADS-KARLSKRONA0:22
2209121.04. 15:00TVAAKERS-MJALLBY2:52
2209221.04. 16:00HUSQVARNA-UTSIKTENS2:32
2209321.04. 16:00SKOVDE-LUNDS0:22
NOGOMET

ŠVEDSKA - 3.LIGA - SJEVER

RezultatTip
86121.04. 16:00ARAM.SYRIANSKA-VASTERAS1:32
2209421.04. 14:00RYNNINGE-ASSYRISKA FF2:11
2209521.04. 14:00SKELLEFTEA-SANDVIKENS1:22
2209621.04. 16:00KARLSLUNDS-CARLSTAD0:12
2209721.04. 16:00UMEA-LINKOPING3:21