Loading
 
NOGOMET

ARMENIJA - 1.LIGA

RezultatTip
195827.02. 14:00BKMA YER.-ALASHKERT0:62
195927.02. 16:00FC URARTU-PYUNIK Y.1:1x
NOGOMET

BAHREIN - 1.LIGA

RezultatTip
2541427.02. 17:15SITRA CLUB-AL RIFFA0:12
NOGOMET

BUGARSKA - KUP - 1/8 FIN.

RezultatTip
183627.02. 16:30BOTEV PLOV.-SP.VARNA2:11
NOGOMET

EGIPAT - 1.LIGA

RezultatTip
2407227.02. 18:00AL AHLY C.-BALADIYYAT EL MEHALLA5:11
NOGOMET

ENGLESKA - 3.LIGA

RezultatTip
118627.02. 20:45PORT VALE-FLEETWOOD2:01
NOGOMET

ENGLESKA DEVELOPMENT LIGA - MLADI

RezultatTip
128527.02. 14:00FLEETWOOD (ml)-BURNLEY (ml)0:12
128627.02. 15:00SHEFFIELD WED (ml)-HULL (ml)1:22
128727.02. 15:00MILLWALL (ml)-IPSWICH (ml)2:11
128827.02. 15:00PETERBOROUGH (ml)-BARNSLEY (ml)2:2x
NOGOMET

FINSKA - LIGA KUP -GRUPA A

RezultatTip
192927.02. 13:00LAHTI-HJK HELSINKI3:01
NOGOMET

FRANCUSKA - 3.LIGA

RezultatTip
141227.02. 19:30ORLEANS-SOCHAUX0:0x
141327.02. 19:30RED STAR-GOAL FC2:11
141427.02. 19:30VILLEFRANCHE-LE MANS0:42
NOGOMET

HRVATSKA - 2.LIGA

RezultatTip
2508527.02. 15:00CRO.ZMIJAVCI-SOLIN1:01
NOGOMET

HRVATSKA - KUP - 1/4 FIN.

RezultatTip
144627.02. 15:00LOKOMOTIVA Z.-OSIJEK1:01
144727.02. 18:00HAJDUK-VARAŽDIN5:01
NOGOMET

INDIJA - 1.LIGA

RezultatTip
239727.02. 15:00HYDERABAD-PUNJAB FC0:22
NOGOMET

INDONEZIJA 1. LIGA

RezultatTip
2407727.02. 13:00PERSIB BANDUNG-PSIS SEMARANG3:01
NOGOMET

IRAN - 1.LIGA

RezultatTip
240427.02. 12:00GOL GOHAR-NASSAJI MAZAN.3:01
240527.02. 14:45ESTEGHLAL FC-SEPAHAN1:01
240627.02. 13:30FOOLAD KHUZ.-MALAVAN1:1x
NOGOMET

IRAN - 2.LIGA

RezultatTip
2541627.02. 12:15MES SUNGUN-SHAHR. ASTARA2:01
2541727.02. 12:30SAIPA-MES KERMAN0:0x
2541827.02. 12:45CHADORMALU-ARIO ISLAMSHAHR0:0x
2541927.02. 12:45NAFT GACHSARAN-FAJR SEPASI0:12
2542027.02. 12:45NAFT MASJED S.-DARYA BABOL2:11
2542127.02. 12:45PARS JANOOBI JAM-ESTEG.MOLASANI1:1x
NOGOMET

ITALIJA - 2.LIGA

RezultatTip
110527.02. 18:15ASCOLI-BRESCIA1:1x
110627.02. 18:15REGGIANA-SUDTIROL1:1x
NOGOMET

J.A.R. - 1.LIGA

RezultatTip
232227.02. 18:30MAMEL. SUNDOWNS-AMAZULU3:01
NOGOMET

KUVAJT - 1.LIGA

RezultatTip
2554727.02. 16:10AL SULAIBIKHAT-YARMOUK0:12
2554827.02. 16:10BURGAN FC-AL TADHAMON1:1x
NOGOMET

LIGA NACIJA ŽENE - DOIGRAVANJE ZA GR. A

RezultatTip
2511027.02. 15:30ISLAND (n.ž.)-SRBIJA (n.ž.) (1:1)2:11
2533127.02. 18:00NORVEŠKA (n.ž.)-HRVATSKA (n.ž.) (3:0)5:01
NOGOMET

LIGA NACIJA ŽENE - DOIGRAVANJE ZA GR. B

RezultatTip
2513227.02. 14:00UKRAJINA (n.ž.)-BUGARSKA (n.ž.) (4:0)3:01
2513327.02. 18:00SLOVAČKA (n.ž.)-LATVIJA (n.ž.) (3:0)6:01
NOGOMET

MAĐARSKA - KUP

RezultatTip
177927.02. 17:30DVTK-ZALAEGERSZEG4:21
NOGOMET

MEKSIKO - U23

RezultatTip
2510827.02. 16:00QUERETARO (23)-SAN LUIS (23)1:22
NOGOMET

NIZOZEMSKA - 3.LIGA

RezultatTip
2502027.02. 20:00LISSE-KATWIJK1:42
NOGOMET

NJEMAČKA - 4.LIGA - SJEVEROISTOK

RezultatTip
104927.02. 19:00BAK ´7-BFC DYNAMO0:22
105027.02. 19:00COTTBUS-HERTHA II3:01
2470127.02. 19:00EILENBURG-CZ JENA1:1x
NOGOMET

OLIMPIJSKE IGRE (Ž) - KVAL.

RezultatTip
2510627.02. 18:30JAR (n.ž.)-TANZANIJA (n.ž.) (3:0)1:01
NOGOMET

OMAN - LIGA KUP

RezultatTip
2554927.02. 14:30AL NAHDA-AL NASR1:1x
NOGOMET

POLJSKA - 2.LIGA

RezultatTip
180727.02. 18:00GKS KATOWICE-LEGNICA2:01
NOGOMET

POLJSKA - KUP - 1/4 FIN.

RezultatTip
182527.02. 17:30PIAST GL.-RAKOW CZE.3:01
NOGOMET

PORTUGAL - (MLADI)

RezultatTip
164327.02. 12:00MAFRA (ml)-SANTA CLARA (ml)1:32
164427.02. 12:00TORREENSE (ml)-BENFICA (ml)3:11
164527.02. 16:00GIL VICENTE (ml)-ESTRELA (ml)3:3x
164627.02. 16:00SPORTING L. (ml)-VIZELA (ml)1:1x
NOGOMET

PRIJATELJSKE UTAKMICE (Ž)

RezultatTip
2501227.02. 19:30FILIPINI (n.ž.)-SLOVENIJA (n.ž.)0:12
2501327.02. 14:05ŠKOTSKA (n.ž.)-FINSKA (n.ž.)1:1x
2501427.02. 17:00ŠVICARSKA (n.ž.)-POLJSKA (n.ž.) (2.ut.)0:12
2501527.02. 18:00ITALIJA (n.ž.)-ENGLESKA (n.ž.)1:52
2501627.02. 19:15PORTUGAL (n.ž.)-J.KOREJA (n.ž.)5:11
NOGOMET

PRIJATELJSKE UTAKMICE (Ž) - DO 19 GOD.

RezultatTip
2531527.02. 12:00DANSKA (19)-NIZOZEMSKA (19) (n.ž.)1:42
2531627.02. 12:00TURSKA (19/n.ž.)-SLOVAČKA (19/n.ž.)0:22
NOGOMET

PRIJATELJSKE UTAKMICE - KLUBOVI

RezultatTip
2554627.02. 16:00VALERENGA-BRANN0:32
NOGOMET

PRIJATELJSKE UTAKMICE DO 19 GOD.

RezultatTip
2513527.02. 13:30SJ.MAKEDONIJA (19)-BIH (19)0:22
NOGOMET

RUMUNJSKA - 1.LIGA

RezultatTip
184827.02. 15:15U.CRAIOVA 1948-POLI IASI1:1x
184927.02. 17:30DINAMO BUK.-HERMANNSTADT1:01
NOGOMET

SAUDIJSKA ARABIJA - 2.LIGA

RezultatTip
242427.02. 13:55AL BUKAYRIYAH-AL TARAJI2:11
242527.02. 13:55AL QAISUMAH-AL ADALH3:11
242627.02. 16:15AL QADISIYA-AL FAISALY2:11
NOGOMET

TANZANIJA - 1.LIGA

RezultatTip
248427.02. 14:00MTIBWA SUGAR-DODOMA JIJI0:0x
248527.02. 14:00JKT TANZANIA-KINONDONI MC1:1x
NOGOMET

TURSKA - KUP - 1/4 FINALA

RezultatTip
169327.02. 18:45ANKARAGUCU-FENERBAHCE3:01
NOGOMET

UEFA LIGA PRVAKA - MLADI

RezultatTip
100927.02. 16:00AZ ALKMAAR (ml)-PORTO (ml)1:1x
101027.02. 16:30ŽILINA (ml)-FC KOPENHAGEN (ml)1:1x
101127.02. 18:00MAINZ (ml)-MANCH.CITY (ml)2:11
NOGOMET

UGANDA 1. LIGA

RezultatTip
250127.02. 14:00AIRTEL KITARA-WAKISO G.1:01
250227.02. 14:00EXPRESS-UPDF3:11
NOGOMET

VIJETNAM - 1.LIGA

RezultatTip
243327.02. 11:00BHTS QUANG NAM-VIETTEL2:01
243427.02. 12:00SANNA KHANH HOA-HOANG A.G.L.0:0x
243527.02. 13:15CONG AN HANOI-THANH HOA3:11
243627.02. 13:15HAI PHONG-SONG LAM NGHE2:2x