Loading
 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
31UNION BERLIN-HOFFENHEIMned,13:302,503,202,901,401,521,34
32MAINZ-AUGSBURGned,15:302,103,303,501,291,711,32
33LEVERKUSEN-FREIBURGned,18:001,903,404,101,221,881,30
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
41HEIDENHEIM-F.DUSSELDORFned,13:302,603,002,601,401,401,30
42NURNBERG-BRAUNSCHWEIGned,13:301,903,103,801,201,701,25
43SANDHAUSEN-OSNABRUCKned,13:302,053,103,351,201,601,25
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
52TURKGUCU AT.-ZWICKAUned,13:002,203,102,901,301,501,25
53UERDINGEN-DUISBURGned,14:002,453,002,721,351,401,30
NOGOMET

NJEMAČKA - 4.LIGA - JUGOZAPAD

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
67FREIBURG II-MAINZ IIned,14:001,753,304,201,151,851,25
68STUTTGART II-KOBLENZned,14:001,653,404,701,102,001,20
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
86SAMPDORIA-ATALANTAned,12:305,503,601,652,201,141,28
87CROTONE-CAGLIARIned,15:003,503,302,101,711,291,32
88INTER-GENOAned,15:001,206,1013,501,024,431,11
89UDINESE-FIORENTINAned,15:002,653,102,751,431,461,35
90NAPOLI-BENEVENTOned,18:001,454,107,451,072,701,22
91ROMA-AC MILANned,20:452,453,202,951,381,531,34
NOGOMET

ITALIJA - 3. LIGA DIVIZIJA A

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
104LECCO-JUVENTUS (23)ned,12:302,153,103,101,251,551,25
106PERGOLETTESE-LIVORNOned,15:002,253,102,851,301,501,25
108RENATE-PIACENZAned,15:001,603,505,001,102,101,20
109GROSSETO-PONTEDERAned,17:302,553,002,651,351,401,30
NOGOMET

ITALIJA - 3. LIGA DIVIZIJA B

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
115CARPI-FERMANAned,12:302,103,103,201,251,601,25
116FANO-RAVENNAned,15:002,253,102,851,301,501,25
120TRIESTINA-AREZZOned,15:001,753,304,201,151,851,25
122PADOVA-CESENAned,17:301,703,404,401,151,901,20
NOGOMET

ITALIJA - 3. LIGA DIVIZIJA C

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
130VIBONESE-CATANIAned,15:002,653,002,551,401,351,30
131TERAMO-PAGANESEned,17:301,753,304,201,151,851,25
NOGOMET

ITALIJA - PRIMAVERA

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
138SAMPDORIA (ml)-ROMA (ml)ned,10:002,903,102,101,501,251,22
139SASSUOLO (ml)-GENOA (ml)ned,12:302,253,002,701,291,431,23
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
146CRYSTAL P.-FULHAMned,13:003,453,302,151,681,301,32
147LEICESTER-ARSENALned,13:002,603,102,801,421,481,35
148TOTTENHAM-BURNLEYned,15:001,553,806,301,102,401,25
149CHELSEA-MANCH.Utd.ned,17:302,253,203,301,321,621,34
150SHEFFIELD Utd.-LIVERPOOLned,20:159,104,101,402,891,061,22
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
174WYCOMBE-NORWICHned,13:006,804,001,402,501,051,15
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
294CADIZ-BETISned,16:153,853,302,001,781,251,32
295CELTA-VALLADOLIDned,14:001,803,404,651,181,981,30
296GRANADA-ELCHEned,18:302,203,203,401,311,651,34
297VILLARREAL-ATL.MADRIDned,21:002,953,202,451,531,381,34
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
306FUENLABRADA-GIRONAned,14:002,503,002,701,351,401,30
307SP.GIJON-ESPANYOLned,16:002,803,102,301,501,301,30
308TENERIFE-ALCORCONned,18:152,053,103,351,201,601,25
309OVIEDO-ZARAGOZAned,21:002,353,052,781,301,451,30
NOGOMET

ŠPANJOLSKA - 3.LIGA GRUPA 2

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
315LAREDO-PORTUGALETEned,17:302,303,102,801,301,501,30
317R.SOCIEDAD (B)-ARENAS CLUBned,17:001,753,304,201,151,851,25
NOGOMET

ŠPANJOLSKA - 3.LIGA GRUPA 3

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
323LLEIDA-BARCELONA (B)ned,18:002,303,102,801,301,501,30
NOGOMET

ŠPANJOLSKA - 3.LIGA GRUPA 5

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
23948R.MAJADAHONDA-LAS ROZASned,12:001,803,203,601,151,701,20
23949SAN SEB.REYES-BALEARESned,12:002,303,002,651,301,411,23
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
329MONACO-BRESTned,13:001,454,107,451,072,701,22
330ANGERS-LENSned,15:002,753,102,651,461,431,35
331LORIENT-ST.ETIENNEned,15:002,803,102,601,481,421,35
332NIMES-NANTESned,15:002,953,202,451,531,381,34
333REIMS-MONTPELLIERned,15:002,803,102,601,481,421,35
334LILLE-STRASBOURGned,17:001,803,404,651,181,981,30
335MARSEILLE-LYONned,21:005,853,701,602,301,121,26
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
363MLADOST D.K.-ŠIROKI BRIJEGned,13:003,903,201,851,751,151,25
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
370GORICA-ISTRA 1961ned,15:001,603,505,001,102,101,20
371DINAMO-SLAVEN B.ned,17:051,255,009,00-3,201,10
NOGOMET

HRVATSKA - 2.LIGA

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
379BSK BIJELO BRDO-HAJDUK IIned,13:001,903,103,401,181,621,22
380CRO.ZMIJAVCI-OSIJEK IIned,15:002,303,002,651,301,411,23
NOGOMET

HRVATSKA - KUP

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
384ORIOLIK O.-RUDAR LABINned,13:002,153,103,101,251,551,25
1/8 finala, jedna utakmica.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
390C.ZVEZDA-PROLETERned,17:001,503,506,301,052,251,20
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
406NK BRAVO-MURAned,14:302,783,052,351,451,301,30
407DOMŽALE-ND GORICAned,16:301,553,505,501,102,151,20
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
409MAKEDONIJA G.P.-BORECned,14:002,003,103,501,201,651,25
413SHKUPI SK.-AKAD.PANDEVned,14:001,404,006,801,052,501,15
Jedan par po listiću.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
419BUDUĆNOST P.-OFK TITOGRADned,17:001,304,508,50-2,901,10
420ISKRA DAN.-FK PODGORICAned,15:002,153,103,101,251,551,25
422RUDAR PLJ.-OFK PETROVACned,13:001,653,404,701,102,001,20
423ZETA-FK DEČIĆned,16:002,603,002,601,401,401,30
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
431SPARTA R.-WILLEM IIned,12:151,653,404,701,102,001,20
432GRONINGEN-FORTUNA S.ned,14:301,903,103,801,201,701,25
433PSV-AJAXned,14:303,353,102,051,601,201,25
434AZ ALKMAAR-FEYENOORDned,16:452,053,103,351,201,601,25
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
444ALMERE-CAMBUURned,12:153,353,102,051,601,201,25
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
451STANDARD-ANDERLECHTned,13:302,653,002,551,401,351,30
452BEERSCHOT W.-MOUSCRONned,16:002,103,103,201,251,601,25
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
455WESTERLO-DEINZEned,20:001,853,203,901,151,751,25
457LIERSE-SERAINGned,16:003,503,102,001,651,201,25
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
471LIVINGSTON-ST.JOHNSTONEned,15:002,603,002,601,401,401,30
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
488PORTIMONENSE-MARITIMOned,16:002,003,103,501,201,651,25
489TONDELA-GIL VICENTEned,18:302,403,052,751,351,401,30
490NACIONAL-BRAGAned,21:005,003,501,602,101,101,20
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
499ESTORIL-BENFICA Bned,12:151,603,505,001,102,101,20
500MAFRA-PENAFIELned,15:002,153,103,101,251,551,25
501CASA PIA-OLIVEIRENSEned,16:001,953,103,651,201,651,25
502LEIXOES-AC.VISEUned,18:002,153,103,101,251,551,25
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
507ST.POLTEN-AUSTRIA W.ned,14:303,353,102,051,601,201,25
508WOLFSBERGER-ALTACHned,14:301,553,505,501,102,151,20
509STURM-SALZBURGned,17:006,804,001,402,501,051,15
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
516W.INNSBRUCK-KAPFENBERGned,10:301,453,706,601,052,401,20
517RAPID W. II-LIEFERINGned,11:305,503,501,552,151,101,20
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
521LAUSANNE-LUGANOned,16:002,203,102,901,301,501,25
522LUZERN-YOUNG BOYSned,16:004,103,201,801,801,151,25
523SION-VADUZned,16:002,503,002,701,351,401,30
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
541GOZTEPE-KASIMPASAned,14:002,303,102,801,301,501,30
542TRABZON-FENERBAHCEned,17:002,703,002,501,401,351,30
NOGOMET

TURSKA - 2.LIGA

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
554KECIORENGUCU-SAMSUNned,11:302,653,002,551,401,351,30
555BURSASPOR-AKHISAR B.ned,14:002,153,103,101,251,551,25
556ESKISEHIR-ISTANBUL ASned,14:009,005,001,253,20-1,10
557GIRESUN-ALTAYned,17:002,103,103,201,251,601,25
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
562ARIS-ATROMITOS ATH.ned,14:001,553,505,501,102,151,20
563LAMIA-PAS GIANNINAned,16:152,503,002,701,351,401,30
564LARISA-PANETOLIKOSned,16:152,353,052,781,301,451,30
565PANATHINAIKOS-AEK ATENAned,18:302,703,002,501,401,351,30
NOGOMET

GRČKA - 2.LIGA

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
570PANACHAIKI-XANTHIned,13:452,703,002,251,431,291,23
571ERGOTELIS-APO. LARISSAned,12:451,903,103,401,181,621,22
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
579H.BEER SHEVA-BEITAR JER.ned,19:452,453,002,721,351,401,30
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
23967OLYMPIAKOS NIC.-OMONIAned,15:005,503,501,552,151,101,20
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
596ML.BOLESLAV-KARVINAned,14:001,803,204,101,151,801,25
597S.OLOMOUC-ZLINned,14:002,053,103,351,201,601,25
598SLOVAČKO-SLAVIA P.ned,16:004,203,301,751,851,151,25