Loading
 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
79ITALIJA-WALESned,18:001,404,109,101,062,891,22
80ŠVICARSKA-TURSKAned,18:002,253,203,301,321,621,34
Italija/Azerbajdžan
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
87AUSTRIJA-SJ.MAKEDONIJAned,18:001,803,404,651,181,981,30
88NIZOZEMSKA-UKRAJINAned,21:001,553,806,301,102,401,25
Rumunjska/Nizozemska
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
93ENGLESKA-HRVATSKAned,15:001,653,605,501,142,201,28
Engleska/Škotska
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
11BRAZIL-VENEZUELAned,23:001,057,0015,00-6,20-
12KOLUMBIJA-EKVADORned,23:551,853,203,901,151,751,25
Brazil.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
24362TANZANIJA-MALAWIned,15:001,903,103,801,201,701,25
24363SUDAN-ZAMBIJAned,19:002,453,002,721,351,401,30
Ne uzima se u obzir mjesto odigravanja utakmice.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
24413PADOVA-ALESSANDRIAned,18:001,953,103,651,201,651,25
NOGOMET

ITALIJA - PRIMAVERA

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
174GENOA (ml)-LAZIO (ml)ned,11:001,553,604,501,082,001,15
175INTER M. (ml)-BOLOGNA (ml)ned,19:001,304,307,00-2,651,10
178TORINO (ml)-JUVENTUS (ml)ned,11:003,603,201,801,701,151,20
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
21161STOCKPORT-HARTLEPOOLned,13:002,003,103,101,221,551,22
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
21169R.VALLECANO-GIRONAned,21:002,203,102,901,301,501,25
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
222PUSZCZA N.-BELCHATOWned,12:402,253,102,851,301,501,25
223GORNIK L.-SANDECJA NSned,12:402,053,103,351,201,601,25
224CHROBRY GL.-ARKA GDYNIAned,12:403,653,101,951,651,201,25
225GKS JASTRZEBIE-R.RZESZOWned,12:402,503,002,701,351,401,30
226RADOMIAK R.-KORONA K.ned,12:401,453,706,601,052,401,20
227MIEDZ LEGNICA-ZAGLEBIE SOS.ned,12:401,903,103,801,201,701,25
228TYCHY-LKS LODZned,12:402,253,102,851,301,501,25
229WIDZEW LODZ-ODRA OPOLEned,12:401,803,204,101,151,801,25
230TERMALICA-STOMIL Ols.ned,12:401,304,508,50-2,901,10
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
233FC ISLOCH-DYN. BRESTned,16:002,753,052,401,401,351,30
234RUKH BREST-TORPEDO Z.ned,18:001,853,203,901,151,751,25
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
285BODO GLIMT-MJONDALENned,18:001,404,006,801,052,501,15
286LILLESTROM-HAUGESUNDned,18:002,403,052,751,351,401,30
287SARPSBORG 08-BRANNned,18:002,253,102,851,301,501,25
288STROMSGODSET-ROSENBORGned,18:003,653,101,951,651,201,25
289VIKING-VALERENGAned,20:002,783,052,351,451,301,30
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
377IFK VARNAMO-TRELLEBORGned,13:002,153,103,101,251,551,25
NOGOMET

ŠVEDSKA - 3.LIGA - JUG

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
390QVIDING-TROLLHATTANSned,19:302,552,902,451,361,331,25
NOGOMET

ŠVEDSKA - 3.LIGA - SJEVER

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
415BROMMAP.-PITEAned,13:001,156,009,20-3,60-
416HAMMARBY TFF-SANDVIKENSned,13:005,203,801,452,201,051,13
417LULEA-IF SYLVIAned,16:002,813,102,151,471,271,22
NOGOMET

ŠVEDSKA - 4.LIGA - NORRA SVEALAND

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
444KVARNSVEDENS IK-SKILJEBOned,14:002,803,802,001,551,301,16
445STOCKSUND-STOCKHOLM Intern.ned,15:003,704,201,601,901,151,14
446JARFALLA-LIDINGOned,15:002,153,802,551,331,521,18
NOGOMET

ŠVEDSKA - 4.LIGA - NORRLAND

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
475YTTERHOGDALS-STARFORS AIKned,12:001,354,705,501,072,551,10
476GOTTNE-BERGNASETSned,15:001,404,405,251,092,351,10
477IFK OSTERSUND-SANDVIKSned,15:001,504,304,001,102,151,13
478TEAM TG-SKELLEFTEAned,16:001,903,802,901,271,631,15
NOGOMET

ŠVEDSKA - 4.LIGA - VASTRA GOTALAND

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
506ESKILSMINNE-ULLAREDSned,13:001,305,006,201,052,851,08
507ONSALA BK-VASTRA FROLUNDAned,13:002,403,802,201,501,351,18
508TORD-SAVEDALENSned,14:002,353,802,251,451,381,18
509VARBERGS GIF-HUSQVARNAned,14:003,103,801,851,651,261,15
510VINBERGS-HOGANASned,14:001,903,802,901,271,631,15
NOGOMET

ŠVEDSKA - 4.LIGA - NORRA GOTALAND

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
533STENUNGSUNDS-FORWARDned,14:002,253,802,351,381,451,18
534IFK SKVODE-NORDVARMLANDned,15:002,253,802,351,381,451,18
536VANERSBORGS FK-ANGEREDned,15:001,803,803,201,251,701,15
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
580PK 35-KPV KOKKOLAned,14:002,553,002,651,351,401,30
581ROVANIEMI-TPS TURKUned,17:302,723,002,451,401,351,30
582GNISTAN-MP MIKKELIned,17:302,053,103,351,201,601,25
583JIPPO-JAROned,17:303,903,201,851,751,151,25
584MUSA-VAASA PSned,17:302,783,052,351,451,301,30
NOGOMET

FINSKA - 3.LIGA - GRUPA A

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
595PK KESKI UUSIMAA-PEPOned,16:006,205,001,302,851,051,08
596ATLANTIS-PEKAned,17:301,504,304,001,102,151,13
597KAPA-JAPSned,17:304,004,301,502,151,101,13
598NJS-REIPAS Aned,17:302,203,802,401,351,501,18
NOGOMET

FINSKA - 3.LIGA - GRUPA B

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
613GRIFK-ILVES KISSATned,17:301,953,802,851,281,601,16
614HONKA II-JAZZ PORIned,17:301,554,253,951,132,051,13
615ILVES II-SALPAned,17:301,604,203,701,151,901,14
NOGOMET

FINSKA - 3.LIGA - GRUPA C

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
627OLS OULU-PS KEMIned,12:001,504,304,001,102,151,13
628GBK KOKKOLA-VIFKned,17:302,203,802,401,351,501,18
629OTP-SJK IIned,17:303,353,801,751,751,231,15
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
708BFC DAUGAVPILS-VALMIERAned,13:004,103,201,801,801,151,25
709RIGAS FS-METTA/LUned,18:001,205,5010,50-3,601,10
710SPARTAKS-FK LIEPAJAned,15:303,653,101,951,651,201,25
NOGOMET

ŠVEDSKA - 4.LIGA - SODRA SVEALAND

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
733NYKOPINGS-VARMBOLSned,14:001,504,304,001,102,151,13
735KARLSLUNDS-HUDDINGEned,16:001,554,253,951,132,051,13
NOGOMET

KAZAHSTAN - 1.LIGA

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
784ASTANA-TOBOL KOST.ned,15:002,003,103,101,221,551,22
785KAISAR KYZYLORDA-TURANned,17:002,053,103,001,231,521,22
787TARAZ-KAIRAT ALMATYned,15:003,853,201,751,751,131,20
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
836EHIME-Z.KANAZAWAned,11:002,803,102,301,501,301,30
837OMIYA-TOCHIGIned,12:002,453,002,721,351,401,30
838RYUKYU-KITAKYUSHUned,12:001,653,404,701,102,001,20
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
890SHONAN BELL.-FC TOKYO (1:0)ned,10:002,723,002,451,401,351,30
891YOKOHAMA FM-CON.SAPPORO (1:1)ned,10:001,703,404,401,151,901,20
892URAWA-KOBE (2:1)ned,11:002,723,002,451,401,351,30
NOGOMET

J.KOREJA - 2.LIGA

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
900GYEONGNAM-GIMCHEON SANGMUned,11:302,653,002,551,401,351,30
NOGOMET

USL - CHAMPIONSHIP

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1005CHARLOTTE INDE.-HARTFORDned,23:553,803,101,901,701,201,25
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1048ATLETICO MG-SAO PAULOned,21:002,103,103,201,251,601,25
1049BRAGANTINO SP-FLUMINENSEned,23:552,103,103,201,251,601,25
1050GREMIO RS-ATLETICO PRned,21:001,803,204,101,151,801,25
1051BAHIA BA-INTERNACIONALned,23:552,603,002,601,401,401,30
1052FORTALEZA-SPORT RECIFEned,23:551,703,404,401,151,901,20
1053CHAPECOENSE-CEARAned,23:552,723,002,451,401,351,30
1054FLAMENGO-AMERICA MGned,21:001,354,307,301,032,701,15
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1103BOTAFOGO-REMOned,21:001,803,204,101,151,801,25
1104CORITIBA-LONDRINAned,23:552,003,103,501,201,651,25
1105AVAI-BRUSQUEned,21:001,953,103,651,201,651,25
1106VITORIA BA-OPERARIOned,23:552,353,052,781,301,451,30
NOGOMET

BRAZIL - 3.LIGA GRUPA A

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1166TOMBENSE-ALTOSned,16:002,253,102,851,301,501,25
NOGOMET

BRAZIL - 3.LIGA GRUPA B

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1180CRICIUMA-YPIRANGAned,16:002,103,103,201,251,601,25
1182PARANA-FIGUEIRENSEned,21:002,453,002,721,351,401,30
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
22793MALDONADO-CERRO LARGOned,17:302,703,002,501,401,351,30
22794NACIONAL M.-ATL.FENIXned,20:301,753,304,201,151,851,25
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
24396MILLONARIOS-ATL. JUNIOR (2:3)ned,20:302,053,103,351,201,601,25
NOGOMET

EKVADOR - 2.LIGA

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1345GUALACEO-SANTO DOMINGOned,22:002,253,002,701,291,431,23
1347INDE.JUNIORS-EL NACIONALned,23:552,153,102,811,271,471,22
NOGOMET

VENEZUELA - 1.LIGA

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1373EST.MERIDA-HERMANOS COLME.ned,23:551,853,203,901,151,751,25
1375MONAGAS-UNIVER.CENTRALned,23:551,603,505,001,102,101,20
NOGOMET

ALŽIR - 1. LIGA

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
24409JSM SKIKDA-WA TLEMCENned,18:001,953,003,401,181,601,24
24410OLYMPIQUE MEDEA-MAGRAned,17:001,753,104,101,121,751,23
24411M.C. ALGER-JS SAOURAned,18:452,252,803,011,251,441,29
24412KABYLIE-US BISKRAned,20:001,353,807,35-2,501,14
NOGOMET

MAROKO -1.LIGA

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1397HASSANIA AGADIR-WYDAD CAS.ned,20:153,553,001,901,631,161,24
1398RAJA CASABLANCA-BERKANEned,22:301,553,205,501,042,001,21
NOGOMET

FARSKI OTOCI - 1.LIGA

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1401EB/STREYMUR-NSI RUNAVIKned,16:009,005,001,253,20-1,10
1402HB TORSHAVN-VIKINGUR G.ned,16:001,753,304,201,151,851,25
NOGOMET

AUSTRALIJA - NPL - QUEENSLAND

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1466BRISBANE STRIKERS-QUEENSLAND LIONSned,10:0010,8010,001,055,20--
NOGOMET

GANA - 1.LIGA

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1525ASHANTI-EBUSUA DWARFned,17:001,453,406,40-2,201,18
1526BECHEM Utd.-BEREKUM CHELSEAned,17:001,653,104,701,081,871,22
1528HEARTS OAK-MEDEAMAned,20:001,453,406,40-2,201,18
1530KARELA-LEGON CITIESned,17:001,753,104,101,121,751,23
1531KING FAISAL-GREAT OLYMP.ned,17:002,302,703,001,251,421,30
1532WAFA-DREAMSned,17:001,753,104,101,121,751,23
NOGOMET

NIGERIJA - 1.LIGA

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1562ABIA WARRIORS-LOBI STARSned,17:001,603,505,001,102,101,20
1563ADAMAWA Utd.-RIVERS Utd.ned,17:003,503,102,001,651,201,25
1564ENUGU RANGERS-SUNSHINE STARSned,17:001,304,508,50-2,901,10
1565HEARTLAND-JIGAWA G.S.ned,17:001,404,006,801,052,501,15
1567KATSINA Utd.-ENYIMBAned,17:002,203,102,901,301,501,25
1568KWARA-MFM FCned,17:001,404,006,801,052,501,15
1569NASARAWA-PLATEAU Utd.ned,17:001,503,506,301,052,251,20
1570WARRI WOLWES-DAKKADAned,17:001,503,506,301,052,251,20
1571WIKKI TOURISTS-IFEANYI UBHAned,17:001,453,706,601,052,401,20
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
16642MILWAUKEE-BROOKLYN (1:2)ned,21:002,1012,001,951,781,671,01
16643DENVER-PHOENIX (0:3)ned,23:552,3012,001,801,931,561,01
48 minuta. Igra se na 4 pobjede.
KOŠARKA

ITALIJA - 2.LIGA (M) - PLAY OFF

 
OSNOVNA PONUDAKOMPLETNA PONUDAkonačni pobjednik
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
23659SCAFATI-UDINE (1:2)ned,18:001,4514,002,901,312,40-
40 minuta.Igra se na 3 pobjede.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
23641REAL M.-BARCELONA (1.ut.)ned,18:302,2013,001,751,881,54-
40 minuta.Igra se na 2 pobjede.
KOŠARKA

FRANCUSKA - 2.LIGA (M)

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1737ROUEN-ST.CHAMONDned,18:001,8513,002,051,621,77-
19993BLOIS-NANCYned,17:001,4514,002,901,312,40-
40 minuta.
KOŠARKA

NJEMAČKA - 1.LIGA (M) - PLAY OFF

 
OSNOVNA PONUDAKOMPLETNA PONUDAkonačni pobjednikpoluvrijeme/kraj
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
23662BAYERN M.-ALBA B. (1:2)ned,15:001,5514,002,551,402,16-
40 minuta. Igra se na 3 pobjede.
KOŠARKA

TURSKA - 2.LIGA (M) - PLAY OFF

 
OSNOVNA PONUDAKOMPLETNA PONUDAkonačni pobjednik
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
16841YALOVA-SAMSUN (1:1)ned,15:001,5514,002,551,402,16-
40 minuta. Igra se na 3 pobjede.
KOŠARKA

SRBIJA - 1.LIGA (M) - PLAY OFF

 
OSNOVNA PONUDAKOMPLETNA PONUDAkonačni pobjednik
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
23621C.ZVEZDA-MEGA (1:1)ned,20:301,2016,004,701,123,63-
40 minuta.Igra se na 2 pobjede.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
23222TAMPA BAY-NY ISLANDERSned,21:001,803,953,601,241,881,12
60 minuta. Igra se na 4 pobjede.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
23702N.ĐOKOVIĆ-S.TSITSIPASned,15:001,30-3,50---
Ne vrijedi pravilo 48 sati.
TENIS

ROLAND GARROS (Ž) - PAROVI

 
OSNOVNA PONUDAKOMPLETNA PONUDAprvi set
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
23851MATTEK/SWIAT-KREJC/SINIAKned,11:302,45-1,55---
Ne vrijedi pravilo 48 sati.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1867GOPPINGEN-MAGDEBURGned,13:302,559,001,651,991,39-
1868BURGDORF H.-ERLANGENned,16:001,3011,004,001,162,93-
1869COBURG-LEMGOned,16:003,6510,501,352,711,20-
1870FUCHSE B.-NORDHORNned,16:001,0416,0011,50-6,69-
1871RN LOWEN-MELSUNGENned,16:001,4010,003,401,232,54-
60 minuta.
RUKOMET

NJEMAČKA - 2.LIGA (M)

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1922ELB.DRESDEN-HAMBURGned,17:003,209,501,452,391,26-
1923GROSSWALLS.-HAMMned,17:001,4010,003,401,232,54-
1924HUTTENBERG-EMSDETTENned,17:001,659,002,551,391,99-
60 minuta.
LOTO

LOTO - Hoće li se izvući jednocifreni broj (1-9) ?

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
16433PENNSYLVANIA T.H.(13) (1-9)ned,16:001,10-5,00---
16434AUSTRIJA (13) (1-9)ned,17:001,20-3,60---
16435SLOVAČKA (13) (1-9)ned,17:001,15-4,20---
16436HRVATSKA 6/45 (13) (1-9)ned,18:001,20-3,60---
16437SLOVENIJA (13) (1-9)ned,18:001,15-4,20---
Dopunski broj ne uzima se u obzir. Tip 1=da, tip 2=ne.
LOTO

LOTO - Najmanji izvučen broj (paran/neparan) ?

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
16481PENNSYLVANIA T.H.(13) (p/n)ned,16:001,85-1,85---
16482AUSTRIJA (13) (p/n)ned,17:001,85-1,85---
16483SLOVAČKA (13) (p/n)ned,17:001,85-1,85---
16484HRVATSKA 6/45 (13) (p/n)ned,18:001,85-1,85---
16485SLOVENIJA (13) (p/n)ned,18:001,85-1,85---
Dopunski broj ne uzima se u obzir. Tip 1=da, tip 2=ne.
LOTO

LOTO - Zbroj izvučenih brojeva (manje/više) ?

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
16529PENNSYLVANIA T.H.(13) (-72,5+)ned,16:001,85-1,85---
16530AUSTRIJA (13) (-138,5+)ned,17:001,85-1,85---
16531SLOVAČKA (13) (-89,5+)ned,17:001,85-1,85---
16532HRVATSKA 6/45 (13) (-138,5+)ned,18:001,85-1,85---
16533SLOVENIJA (13) (-140,5+)ned,18:001,85-1,85---
Dopunski broj ne uzima se u obzir.

Listić je prazan.

0 parova
Obriši sve
Tečaj
-0,03 KM (5%) = 0,47 KM
Isplata:
KM