Loading
 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
3BOLIVAR-DEF.SPORTINGsri,23:551,205,5010,50-3,601,10
4DEP.LA GUIRA-R.GARCILASOsri,23:551,603,505,001,102,101,20
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
53CUNEO-JUVENTUS (23)sri,14:302,303,102,801,301,501,30
54OLBIA-V.ENTELLAsri,14:304,403,401,701,901,151,20
55PIACENZA-GOZZANOsri,14:301,903,103,801,201,701,25
56AREZZO-PISAsri,18:302,353,052,781,301,451,30
57CARRARESE-LUCCHESEsri,14:301,553,505,501,102,151,20
59ROBUR SIENA-PRO PATRIAsri,18:302,703,002,501,401,351,30
60ALESSANDRIA-PRO VERCELLIsri,20:302,553,002,651,351,401,30
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
92RIETI-V.FRANCAVILLAsri,14:302,403,052,751,351,401,30
93CASERTANA-BISCEGLIEsri,20:301,453,706,601,052,401,20
95PAGANESE-SIRACUSAsri,14:302,853,102,251,501,301,25
96POTENZA-JUVE STABIAsri,20:302,853,102,251,501,301,25
97REGGINA-VITERBESEsri,20:301,953,103,651,201,651,25
98RENDE-MONOPOLIsri,20:302,403,052,751,351,401,30
99SICULA LEO.-TRAPANIsri,20:302,903,102,201,501,301,25
100VIBONESE-CATANZAROsri,20:302,723,002,451,401,351,30
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
149BURTON-MANCH.CITY (0:9)sri,20:4516,007,001,154,90-1,08
1/2 finala, uzvrat.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
14890SEVILLA-BARCELONAsri,21:302,783,052,351,451,301,30
1/4 finala. prva utakmica.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
268NIMES-ANGERSsri,19:002,003,303,851,251,781,32
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
294ENTENTE S.-NANTESsri,18:306,303,501,502,251,051,20
300BERGERAC P.-ORLEANSsri,18:304,703,401,652,001,101,20
301MARIGNANE-CROIXsri,18:301,653,404,701,102,001,20
302ST.ETIENNE-DIJONsri,18:301,503,506,301,052,251,20
303ST.PRYVE-RENNESsri,18:309,005,001,253,20-1,10
304VIRY CHATILLON-CAENsri,18:3010,505,501,203,60-1,10
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
318TWENTE-WILLEM IIsri,18:302,403,052,751,351,401,30
319FEYENOORD-FORTUNA S.sri,20:451,255,009,00-3,201,10
Jedna utakmica.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
343MECHELEN-ST.GILLOISEsri,20:451,603,505,001,102,101,20
1/4 fin.Jedna utakmica.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
346CELTIC-ST.MIRRENsri,20:451,106,5013,50-4,60-
347HAMILTON-ABERDEENsri,20:456,303,501,502,251,051,20
348HEARTS-FC DUNDEEsri,20:451,404,006,801,052,501,15
349KILMARNOCK-GL.RANGERSsri,20:454,703,401,652,001,101,20
350MOTHERWELL-HIBERNIANsri,20:452,903,102,201,501,301,25
351ST.JOHNSTONE-LIVINGSTONsri,20:452,103,103,201,251,601,25
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
389BRAGA-SPORTIG L.sri,20:452,503,002,701,351,401,30
1/2 finala.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
401BALIKESIR-TRABZONSPOR (1:2)sri,18:304,203,301,751,851,151,25
402BODRUM-YENI MALATYA (2:3)sri,12:003,903,201,851,751,151,25
405GOZTEPE-ANTALYASPOR (3:3)sri,16:001,803,204,101,151,801,25
1/8 fin.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
425AEK ATENA-KISSAMIKOS (1:1)sri,16:151,106,5013,50-4,60-
426ASTERAS T.-LARISSA (2:3)sri,16:151,553,505,501,102,151,20
427ATROMITOS ATH.-APOL.SMYRNI (3:0)sri,14:001,404,006,801,052,501,15
429OLYMPIAKOS-XANTHI (0:0)sri,18:301,205,5010,50-3,601,10
1/8 finala, uzvrat.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
451KARMIOTISSA POL.-ETH.ACHNASsri,13:303,653,101,951,651,201,25
452PAFOS-ARIS LIM. (1:2)sri,16:001,304,508,50-2,901,10
453E.N. PARALIMNI-ANORTHOSIS F. (3:2)sri,17:004,703,401,652,001,101,20
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
475TOMBENSE-ATLETICO MGsri,22:152,783,052,351,451,301,30
478BOA ESPORTE-GUARANI MGsri,23:001,803,204,101,151,801,25
479TUPYNAMBAS-TUPI MGsri,23:002,403,052,751,351,401,30
480CRUZEIRO-PATROCINENSEsri,23:551,205,5010,50-3,601,10
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
481ALAGOINHAS-JEQUIEsri,23:302,503,002,701,351,401,30
482BAHIA BA-JUAZEIRENSEsri,23:301,304,508,50-2,901,10
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
484CASCAVEL-ATLETICO PRsri,23:003,353,102,051,601,201,25
485CIANORTE-OPERARIOsri,23:002,403,052,751,351,401,30
487CORITIBA PR-GREMIO MARINGAsri,23:001,453,706,601,052,401,20
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
497CENTRAL PE-SALGUEIROsri,23:552,103,103,201,251,601,25
498FLAMENGO ARC.-SANTA CRUZ PEsri,23:553,803,101,901,701,201,25
499VITORIA PE-SP.RECIFEsri,23:3010,505,501,203,60-1,10
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
502AIMORE-GREMIO F.R.S.sri,23:304,403,401,701,901,151,20
505JUVENTUDE-SAO JOSEsri,23:302,053,103,351,201,601,25
506NOVO HAMBURGO-VERANOPOLISsri,23:301,703,404,401,151,901,20
507SAO LUIZ-CAXIAS RSsri,23:303,903,201,851,751,151,25
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
514PORTUGUESA-MADUREIRAsri,19:002,153,103,101,251,551,25
515BOTAFOGO RJ-BANGUsri,22:151,404,006,801,052,501,15
516BOAVISTA RJ-CABOFRIENSEsri,23:002,303,102,801,301,501,30
517VASCO-VOLTA REDONDAsri,23:551,453,706,601,052,401,20
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
524GUARANI C.-CORINTHIANSsri,22:153,353,102,051,601,201,25
525OESTE-BRAGANTINOsri,22:152,253,102,851,301,501,25
526PALMEIRAS-BOTAFOGO SPsri,23:551,404,006,801,052,501,15
527FERROVIARIA-PONTE PRETAsri,20:002,803,102,301,501,301,30
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
539RIVER PLATE-UN.SANTA FEsri,23:551,553,505,501,102,151,20
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
567PACHUCA-TIJUANAsri,23:551,853,203,901,151,751,25
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
571OAXACA-CRUZ AZULsri,23:554,103,201,801,801,151,25
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
572MON.MORELIA-CORRECAMINOSsri,23:551,503,506,301,052,251,20
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
576ATL.JUNIOR-DEP.TOLIMAsri,23:551,503,506,301,052,251,20
NOGOMET

MAROKO -1.LIGA

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
592RAJA CASABLANCA-AS FAR RABATsri,15:001,853,203,901,151,751,25
593BERKANE-FUS RABATsri,17:002,153,103,101,251,551,25
594H.HASS. AGADIR-DIFAA H. JDIDIsri,19:001,853,203,901,151,751,25
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
603DEP.SANTANI-DEP.CAPIATAsri,22:002,253,102,851,301,501,25
604GUARANI AS.-CERRO PORTENOsri,23:552,783,052,351,451,301,30
NOGOMET

KOSTARIKA - 1.LIGA

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
620AD CARMELITA-LIMONsri,22:002,753,052,401,401,351,30
624MUN.GRECIA-UNIV.COSTA RICAsri,22:051,553,505,501,102,151,20
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
637PERTH-ADELAIDEsri,12:002,003,103,501,201,651,25
NOGOMET

EGIPAT - 1.LIGA

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
643HARAS EL HOD.-EL GOUNAsri,14:001,953,103,651,201,651,25
644SMOUHA-ENPPI CLUBsri,16:301,953,103,651,201,651,25
645EL ENTAG-EL DAKLYEHsri,19:002,053,103,351,201,601,25
NOGOMET

ALŽIR - KUP

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
656MB ROUISSET-CONSTANTINEsri,14:307,304,301,352,701,031,15
658NA HUSSEIN-MC ALGERsri,15:002,853,102,251,501,301,25
NOGOMET

KUVAJT - FEDERATION CUP GRUPA A

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
16528AL SAHEL-AL QADSIAsri,15:502,053,103,001,231,521,22
NOGOMET

KUVAJT - FEDERATION CUP GRUPA B

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
16529AL FEHAHEEL-AL SALMIYAHsri,15:503,103,102,001,551,221,22
16530AL SALIBIKHAET-KAZMAsri,15:508,705,001,203,20-1,05
16531BURGAN-AL TADAMONsri,15:501,603,504,251,101,901,16
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
699BOSTON-CLEVELANDsri,23:551,0324,0012,00-9,70-
701CHICAGO-ATLANTAsri,23:551,8513,002,051,621,77-
706NEW YORK-HOUSTONsri,23:553,1014,001,402,541,27-
708UTAH-DENVERsri,23:551,7014,002,251,521,94-
48 minuta.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
748LOK.KUBAN-ULMsri,18:001,1516,005,701,074,20-
40 minuta.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
749C.ZVEZDA-VALENCIAsri,19:001,6514,002,351,482,01-
750LIMOGES-UNICAJAsri,20:302,3514,001,652,011,48-
40 minuta.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
751CEDEVITA-UNICS K.sri,19:303,4014,001,352,741,23-
752ANDORRA-ZENITsri,20:001,6014,002,451,442,09-
40 minuta.
KOŠARKA

LIGA PRVAKA (M) - SKUPINA B

 
OSNOVNA PONUDAKOMPLETNA PONUDAkonačni pobjednik
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
759FRIBOURG-NANTERREsri,20:003,1014,001,402,541,27-
760H.HOLON-CANARIASsri,20:002,4514,001,602,091,44-
40 minuta.
KOŠARKA

LIGA PRVAKA (M) - SKUPINA C

 
OSNOVNA PONUDAKOMPLETNA PONUDAkonačni pobjednik
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
762BAMBERG-ANTWERPsri,20:001,2016,004,701,123,63-
763DIJON-LIETKABELISsri,20:301,5514,002,551,402,16-
764FUENLABRADA-AEKsri,20:302,2514,001,701,941,52-
40 minuta.
KOŠARKA

LIGA PRVAKA (M) - SKUPINA D

 
OSNOVNA PONUDAKOMPLETNA PONUDAkonačni pobjednik
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
767NEPTUNAS-OLIMPIJAsri,18:001,0917,507,601,035,31-
768V.BOLOGNA-BEŠIKTAŠsri,20:301,5514,002,551,402,16-
40 minuta.
KOŠARKA

ŠPANJOLSKA - 2.LIGA (M)

 
OSNOVNA PONUDAKOMPLETNA PONUDAkonačni pobjednik
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
810OVIEDO-CACERESsri,20:001,1516,005,701,074,20-
811CASTELLO-BILBAOsri,20:452,4514,001,602,091,44-
812LLEIDA-PRAT JOVENTUTsri,20:001,1516,005,701,074,20-
813CANOE-OURENSEsri,21:002,0012,001,901,711,64-
814GRANADA-MELILLAsri,21:301,4514,002,901,312,40-
815HUESCA-PALMAsri,21:001,5514,002,551,402,16-
40 minuta.
KOŠARKA

FRANCUSKA - KUP (M)

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
846LE PORTEL-ANTIBESsri,20:001,2515,004,151,153,25-
847PAU ORTHEZ-CHALON S.sri,20:001,4514,002,901,312,40-
40 minuta. Jedna utakmica.
KOŠARKA

FRANCUSKA - 2.LIGA (M)

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
849PARIS-CHARTRESsri,20:301,4014,003,101,272,54-
40 minuta.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
880K.SOKOLI-OSTRAVAsri,19:001,8513,002,051,621,77-
40 minuta.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
890GLIWICE-Z.GORAsri,19:004,1515,001,253,251,15-
40 minuta.
KOŠARKA

SLOVENIJA - 1.LIGA (M)

 
OSNOVNA PONUDAKOMPLETNA PONUDAkonačni pobjednik
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
904KRKA-ZLATOROGsri,19:001,1516,005,701,074,20-
40 minuta.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
924BC NOKIA-KORIHAITsri,17:301,0818,008,001,025,54-
925K.KARHU-KOUVOTsri,17:301,4014,003,101,272,54-
926S.VILPAS-LAPUANsri,17:301,0225,0015,00-9,80-
40 minuta.
KOŠARKA

SLOVAČKA - 1.LIGA (M)

 
OSNOVNA PONUDAKOMPLETNA PONUDAkonačni pobjednik
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
964RAJ ŽILINA-LUČENECsri,18:001,0520,009,50-6,44-
40 minuta.
KOŠARKA

ESTONSKO - LATVIJSKA LIGA (M)

 
OSNOVNA PONUDAKOMPLETNA PONUDAkonačni pobjednik
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
970JURMALA-BC KALEVsri,18:0020,0026,001,019,90--
972VALMIERA-LATVIJAS UNIV.sri,18:001,6014,002,451,442,09-
40 minuta.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
983PAULISTANO-PINHEIROSsri,22:301,6014,002,451,442,09-
40 minuta.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1022GUANGZHOU-BAYI ROCKETSsri,12:351,0324,0012,00-9,70-
1023JIANGSU T.-BEIJING S.sri,12:357,2017,001,105,061,04-
48 minuta.
KOŠARKA

FILIPINI - 1.LIGA (M)

 
OSNOVNA PONUDAKOMPLETNA PONUDAkonačni pobjednik
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1045NLEX R.W.-TROPANGsri,12:002,2013,001,751,881,54-
Ne uzima se u obzir mjesto odigravanja.
KOŠARKA

J.KOREJA - 1.LIGA (M)

 
OSNOVNA PONUDAKOMPLETNA PONUDAkonačni pobjednik
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1051GOYANG-SEOUL SKsri,11:301,4014,003,101,272,54-
1052JEONJU-INCHEONsri,11:302,0513,001,851,771,62-
40 minuta.
KOŠARKA

EUROPE CUP (M) - SKUPINA I

 
OSNOVNA PONUDAKOMPLETNA PONUDAkonačni pobjednik
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1063KARSIYAKA-SZOLNOKIsri,18:301,2016,004,701,123,63-
1064PRISHTINA-S.OLIVERsri,19:004,1515,001,253,251,15-
40 minuta.
KOŠARKA

EUROPE CUP (M) - SKUPINA J

 
OSNOVNA PONUDAKOMPLETNA PONUDAkonačni pobjednik
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1066NESS ZIONA-LUKOIL L.sri,19:301,2016,004,701,123,63-
40 minuta.
KOŠARKA

EUROPE CUP (M) - SKUPINA K

 
OSNOVNA PONUDAKOMPLETNA PONUDAkonačni pobjednik
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1067AEL LARNACA-VARESEsri,18:004,7016,001,203,631,12-
1068BS SASSARI-DONAR G.sri,20:301,1017,007,201,045,06-
40 minuta.
KOŠARKA

EUROPE CUP (M) - SKUPINA L

 
OSNOVNA PONUDAKOMPLETNA PONUDAkonačni pobjednik
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1069J.KATAJA-AVTODORsri,17:305,7016,001,154,201,07-
1070LEIDEN-BAKKEN B.sri,20:003,7015,001,302,971,20-
40 minuta.
KOŠARKA

EUROLIGA (Ž) - SKUPINA A

 
OSNOVNA PONUDAKOMPLETNA PONUDAkonačni pobjednik
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1072MC BRAINE-POLKOWICEsri,20:004,1515,001,253,251,15-
1073BOURGES-USK PRAGsri,20:301,8513,002,051,621,77-
40 minuta.
KOŠARKA

EUROLIGA (Ž) - SKUPINA B

 
OSNOVNA PONUDAKOMPLETNA PONUDAkonačni pobjednik
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1075DYN.KURSK-OLYMPIAKOSsri,17:001,0126,0020,00-9,90-
1076P.AVENIDA-TTT RIGAsri,20:301,4514,002,901,312,40-
40 minuta.
KOŠARKA

EUROKUP (Ž) - PLAY OFF

 
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1085MBA MOSKVA-GIRONAsri,17:003,1014,001,402,541,27-
40 minuta.1/8 finala, uzvrat.
KOŠARKA

J.KOREJA - 1.LIGA (Ž)

 
OSNOVNA PONUDAKOMPLETNA PONUDAkonačni pobjednik
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1107YONGIN LBM-BUCHEON KHBsri,11:001,7513,002,201,541,88-
40 minuta.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1119ANAHEIM-ST.LOUISsri,23:552,553,702,351,511,441,15
1120COLORADO-MINNESOTAsri,23:552,253,752,651,411,551,15
1121MONTREAL-ARIZONAsri,23:552,003,803,101,311,711,13
1122TORONTO-WASHINGTONsri,23:552,103,752,901,351,641,14
1123VANCOUVER-CAROLINAsri,23:552,353,702,551,441,511,15
1124VEGAS GK-NASHVILLEsri,23:552,253,752,651,411,551,15
60 minuta.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1128BRIDGEPORT-WILKES B.sri,16:302,253,752,651,411,551,15
60 minuta.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1166DUSSELDORF-NURNBERGsri,19:302,054,002,601,351,651,14
60 minuta.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1202ILVES-HIFK HELSINKIsri,17:302,553,702,351,511,441,15
1203LUKKO R.-HAMEENLINNAsri,17:302,303,752,601,431,541,15
1204SAIPA-JUKURITsri,17:301,903,853,351,271,791,13
1205SPORT-LAHTI PELICANSsri,17:302,603,752,301,541,431,15
60 minuta.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1220HEKI H.PELIITAT-JOKIPOJATsri,17:302,704,002,001,651,351,13
1221IISALMEN PK-HERMESsri,17:302,704,002,001,651,351,13
1222K VANTAA-KETTERAsri,17:301,954,102,751,351,651,13
1223SAPKO-KOOVEEsri,17:301,355,006,501,032,701,04
1224TUTO-LEKIsri,17:301,854,203,001,301,751,13
60 minuta.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1237VITKOVICE-OLOMOUCsri,17:301,504,504,501,102,251,09
60 minuta.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1252TREBIČ-FRIDEK M.sri,17:302,104,002,501,401,601,14
1253Č.BUDEJOVICE-PREROVsri,17:301,404,805,501,052,501,05
1254HAVIROV-VSETINsri,18:002,704,002,001,651,351,13
1255KADAN-JIHLAVAsri,18:0010,507,001,153,95--
1256KLADNO-BENATKYsri,18:001,255,508,50-3,20-
1257PROSTEJOV-SLAVIA Psri,18:001,754,303,301,251,851,12
1258USTI N/L-PORUBA TORAXsri,18:002,604,002,051,651,351,14
60 minuta.
OSNOVNA PONUDA1X21XX212
1267FARJESTAD-ROGLEsri,19:001,604,204,501,162,171,11
1268OREBRO-VAXJOsri,19:002,903,752,101,641,351,14
60 minuta.